HAKKIMIZDA

Kirpi Cosmetics:

*Güzelliği Vegan Ürünlerle, Eğlenceli Hale Getiriyor*

Kirpi Cosmetics, 2020 yılında İstanbul'da kurulan ve kozmetik dünyasına yepyeni bir soluk getiren bir markadır. Kurucumuz Ayla Ada, uzun yıllar kurumsal hayatta farklı pozisyonlarda önemli roller üstlenmiş aynı zamanda dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde satış alanında deneyim kazanmış bir isimdir.

*Kurucumuzun Hikayesi*

Yüksek lisans eğitiminde medya planlama dersi kapsamında gerçekleştirdiği bitirme projesinde Z jenerasyonundan ilham alarak Vegan içeriklere sahip Kirpi markasını yaratma fikri doğdu. Ayla Ada'nın tutkulu girişimciliği ve kozmetik sektöründeki deneyimi, bu fikrin gerçeğe dönüşmesinde önemli bir rol oynadı.

*Kirpi'nin Özellikleri*

Kirpi Cosmetics, eğlenceli ve yenilikçi bir yaklaşımla güzelliği Vegan ürünlerle buluşturmayı amaçlar. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmez ve tamamen doğa dostu Vegan içerikler kullanılarak üretilir. Kirpi, güzellik rutininizi temiz içeriklerle çevre dostu ve etik bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

*Misyonumuz ve Vizyonumuz*

Misyonumuz, müşterilerimize en yüksek kalitede VEGAN ürünleri sunarken doğaya ve hayvanlara olan saygımızı korumaktır. Vizyonumuz ise, kozmetik dünyasında sürdürülebilirlik ve Veganlık konusunda öncü bir marka olmaktır.

*Bize Ulaşın*

Kirpi Cosmetics olarak, müşterilerimizin güzellik deneyimini yeniden tanımlamak için buradayız. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya sorularınızı sormak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizleri Kirpi ailesine katılmaya davet ediyoruz!

[email protected]