Kirpi Vegan Volume Maskara

KİRPİ VEGAN VOLUME MASKARA - SİYAH

Hayvansal ürün ve hayvansal yan ürünleri içermeyen Vegan formüle sahiptir ve doğa dostudur.

Hacim kazandıran ultra volume maskara ile çapıcı bakışlara sahip ol, dikkatleri üzerinde topla!

350.00
Fiyatı düşünce haber ver
Ürün Detayı
Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Detayı

KİRPİ VEGAN VOLUME MASKARA

Mükemmel fırçası ve formülasyonu ile yoğun ve koyu siyah rengi beklentilerinin üzerine çıkacak. Kusursuz bir şekilde uzatılmış yoğun kirpikler ortaya çıkarır.

Silikon maskara ile kirpikleri tek tek ayırıp, uzatarak yoğun ve dolgun kirpikler yaratır. Etkili fırçası, sayesinde kirpikleri uçtan uca yayar ve belirginleşmelerini sağlar.

1.Adım: Kirpik köklerine ulaşabilir, en kısa kirpiklerini bile ortaya çıkarabilirsin.

2.Adım: Kirpiklerine dolgun bir görünüm verebilirsin.

3.Adım : Kat kat uygulanabilen yapısı sayesinde topaklanma yapmadan kirpiklerinizin uzamasını sağlar.

Ürün Kargo & İade Şartları

Teslimat;

Siparişleriniz hafta içi günlerde 12.00, Cumartesi günü 11.00'e kadar AYNI GÜN içerisinde Sürat kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günü saat 11.00'den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Değişim / İade;

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren;  2 iş günü içerisinde gönderi yaptığımız firma ile gönderip, (Sürat kargo)  değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Değişim ve iadeler müşteri tarafından karşılanır. Karşı ödemeli olarak gönderdiğiniz kargoları kabul etmiyoruz.  Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Faturasız gelen ürünlerde de aynı şekilde iade kabul edilmemektedir. Bize gönderdiğiniz kargo incelenir, incelemeden sonra sisteme iadeniz iletilir. 3 ila 7 iş günü arası iadeniz İyzico tarafından sağlanacaktır. İade ve değişim için teslimat adresi aşağıdadır.

RİTÜEL KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ORUÇREIS MAH. TEKSTILKENT CAD. A23 NO: 10 B IÇ KAPI NO: 307 Esenler/İstanbul